Göynük Belediyesi, Bolu Çalışma ve İş Bulma Kurumu İl Müdürlüğü ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle ilçemizde 8 – 11 Nisan 2019 tarihleri arasında ‘GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM KURSU’ açılacaktır.
Başvurular yalnızca 2 Nisan 2019 tarihine kadar E- Devlet sistemi üzerinden yapılacak olup, kursa katılmak isteyen istekliler E-Devlet Sistemi üzerinden geçerli telefon numarası ve e mail onayını tamamlayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.
Ayrıntılı bilgi https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste adresinden öğrenilebilir.
![](https://www.goynuk.bel.tr/wp-content/uploads/2019/03/Girişimcilik-Kursu-2019--660x330.jpg)