Anasayfa / Kurumsal / Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Ülkemize ve halkımıza kalıcı hizmetler vermek amacıyla, Belediyecilikte öncü ve farklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz her hizmetin öncelikle Göynüklülerin memnuniyetini arttırmaya yönelik olması için…

Gerçekleştirilen her hizmetin halkımıza sunulmasına kadar geçen süreçte sahip olduğumuz iş gücü, zaman, malzeme, mali ve diğer tüm kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak.

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde sürekli gelişme prensibiyle halkımızın yararına en iyi kalitede hizmeti sunmak ve teknolojik yenilikleri takip ederek yeni iş teknikleri geliştirmek.

Adil, güler yüzlü, halka karşı sorumlu ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Göynüklülerin çağdaş ve huzurlu bir kentte yaşaması için gerekli çalışmaları yapmak.

Ürettiğimiz ürünler ve kalite yönetim sistemimizin sürekli ilerleme felsefesi doğrultusunda geliştirilmesi için kurum çalışanlarının gelişimlerini üst düzey motivasyon ve geniş eğitim desteği ile sürdürmek.

Halkımızın eğitim ve kültürünün gelişimine katkıda bulunmak için planlı olarak sportif ve kültürel eğitim faaliyetlerini desteklemek ve sürdürmek.

“Toplam Kalite Yönetimi” bilincini tüm birimlerimize yerleştirerek; zengin tarihsel varlığı ve doğasıyla bütünleşen Göynüğü, halkının huzur içinde yaşadığı bir şehir haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Hakkında GÖYNÜK BELEDİYESİ

Bunumu arıyorsunuz ?

Meclis Üyelerimiz