Anasayfa / Genel / GÖYNÜK’ÜN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX FUARINDA

GÖYNÜK’ÜN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX FUARINDA

Göynük Belediyesi olarak Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde 23-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenen YÖREX – Yöresel Ürünler Fuarında yerimizi aldık.

Yöresel ürünlerin ticarete kazandırılması, tüketilmesinin yaygınlaştırılması, katma değerlerinin artırılması ve coğrafi işaret ile tescil ettirilerek standartlarının oluşturulması gibi amaçlarla 23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında bu yıl onuncusu düzenlenen YÖREX – Yöresel Ürünler Fuarında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından tahsis edilen stantlar aracılığıyla Bolu standında Göynük Belediyesi olarak yöresel ürünlerimizi tanıtmak üzere yerimizi aldık.

Belediye Başkan Yardımcımız Samet Çetinbaş ve belediye personelimiz Onur Alcan’ın ilçemizi temsil ettiği fuarın ilk gününde fuarda birlikte yer aldığımız komşu ilçemiz Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker ve Mudurnu belediyesi yazı işleri müdür v. Engin Ersoy standımızı ziyaret etti.

Coğrafi İşaretli Göynük Bombay Fasulyesi, Göynük Eriği, Uhut,Kekik Suyu Alıç Suyu, Göynük Kolonyası ve Bolu İlimizin ilk tescilli coğrafi işaretli ürünü olan Göynük Tokalı Örtmesini tanıttığımız YÖREX – Yöresel Ürünler Fuarında yer alan standımıza herkesi bekliyoruz.

Hakkında Göynük Belediyesi

Bunumu arıyorsunuz ?

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI İLÇEMİZDE COŞKU VE GURURLA KUTLANDI 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Beybahçesi Stadyumunda ilçemiz ...