İlçemiz Sofuali Mahallesi Şehit Mustafa Bilgi Caddesini,Beytepesi Caddesi Lale ve Karanfil Sokağa bağlayan yeni imar yolu güzergahında tamamlanan alt yapı ve kanalizasyon hattı çalışmalarının ardından mıcır serim çalışmaları da tamamlanmıştır.
Bunumu arıyorsunuz ?
🇹🇷 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ...