Vatandaşlarımızın ve özellikle gençlerimizin daha temiz ve güvenli bir ortamda spor yapabilmeleri için Göynük Belediyesi Spor Kompleksi içerisinde bulunan futbol sahası ve kapalı halı saha çevresinde Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yabani ot temizliği ve çevre düzenleme çalışmalarına devam edilmektedir.
Bunumu arıyorsunuz ?
🇹🇷 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ...