Kış aylarının yaklaşması nedeniyle ilçemizde ev ve iş yerlerinde katı yakıt kullanan vatandaşlarımızın ‘soba zehirlenmeleri ve baca yangınlarından’ zarar görmemeleri için baca temizliklerini yaptırmaları önemle duyurulur.
Bunumu arıyorsunuz ?
🇹🇷 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ...