Yaz ayının gelmesi, yaklaşan Akşemseddin Hz. Anma Günü Etkinliği ve Ramazan Bayramı öncesinde sürdürülen temizlik çalışmaları kapsamında Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Gazi Süleyman Paşa Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen ağaç budama, orta refüj bakım – temizlik ve yabani ot temizliği çalışmalarının ardından bulvar üzerinde yol yıkama çalışmalarına başlanılmıştır.
Gerçekleştirilen yol yıkma çalışmaları süresince bulvar üzerine araç parkı yapılmaması hususunda vatandaşlarımızın duyarlı olmaları önemle rica olunur.
Bunumu arıyorsunuz ?
🇹🇷 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ...