Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen programlı çalışmalar kapsamında şehir merkezimizde gerçekleştirilen ağaç budama bakım ve temizlik çalışmamaları çerçevesinde Akşemseddin Hz. Parkı çevresi ve Gazi Süleyman Paşa Bulvarı üzerinde bulunan refüjde mazı ve bitki biçimi, yabani ot temizliği, refüj restorasyonu, sulama, ve bitki bakım çalışmaları gerçekleştirilmiştir.
Bunumu arıyorsunuz ?
🇹🇷 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ...