Rahmet, bereket ve mağfiretin ihsan edildiği, üç ayların müjdecisi Regaib Kandili’nin tüm insanlık için barış,dostluk ve kardeşliğe vesile olmasını diler, tüm İslam alemine hayırlı kandiller dilerim.
Ahmet Çankaya
Belediye Başkanı
Rahmet, bereket ve mağfiretin ihsan edildiği, üç ayların müjdecisi Regaib Kandili’nin tüm insanlık için barış,dostluk ve kardeşliğe vesile olmasını diler, tüm İslam alemine hayırlı kandiller dilerim.
Ahmet Çankaya
Belediye Başkanı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ...